Forum www.king-mj.blog.onet.pl

Forum bloga www.king-mj.blog.onet.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-10-10 19:15:58

nikaragua

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 33
Punktów :   

Michael Jackson i ja

Jak zaczełą sie Wasza sympatia do tego artysty??

Offline

 

#2 2009-10-10 20:14:57

Madzialena

Użytkownik

1112402
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Michael Jackson i ja

przed Twoją śmiercią wiedziałam, ze jest ktoś taki jak Michael Jackson. Wiedziałam, że taki Michael Jackson to piosenkarz, showmen, no i podobno 'ekscentryk'-tyle.
dzień Twojej śmierci, około północy wchodze na wp.pl i widze Twoje zdjecie, biało czarne zdjecie...domyslam sie dlaczego właśnie takie, ale nie dociera do mnie, że cos takiego mogło sie zdarzyć. mysle sobie 'jak to? przeciez podobno mial dać serie koncertów w Londynie, i co umarł?' dokladnie pamietam wlasnie ta mysl...
nastepnego dnia wstaje rano i wszedzie mówią o Tobie, puszczają Twoje najwieksze hity, niektore z nich rozpoznaje i nagle zadaje sobie pytanie: 'te świetne piosenki śpiewał Michael Jackson?' znałam je, ale niegdy nie zastanawialam sie nad tym kto je spiewa, okazalo sie, że to Ty...
postanowiłam poszukac informacji o Tobie w Internecie itd. zaczełam słuchać piosenek, jedną, drugą, trzecia, kolejną, kolejną... obejrzałam filmiki na youtubie, przeczytałam biografie, kilka najgłośniejszych wywiadów z Twoim udziałem, i WTEDY DOSTAŁAM SIEKIERA W GŁOWE... dotarło... dotarło Kim byłeś, dotarło jakim człowiekiem byłes, dotarło ile zrobiłeś dla muzyki, ale przede wszystkim dotarło ile zrobiłeś dla ludzi na całym świecie!!!!!!!!!! nagle Michael Jackson, którego dotąd kojarzyłam tylko z tych okropnych gazet jako ekscentryka, jako wykreowanego przez media dziwnego czlowieka, stał sie dla mnie człowiekiem, który był nie przecietny, który był wiecej niz dobry, ktory byl wiecej niz hojny, ktory byl wiecej niz uczciwy, ktory byl wiecej niz artystą... poznalam Cie po Twojej ziemskiej smierci, pokachałam Cie o 18 lat później niz powinnam - bo powinnam pokochac Cie 18 lat temu, wtedy kiedy sie urodzilam, docenialm Cie dopiero teraz, zrozumialam Cie dopiero teraz, zaprzyjaźniłam sie z Tobą dopiero teraz, i nikt nie wie, nikt nie jest w stanie wyobrazic sobie jak wielki żal czuje do siebie samej, że otworzyły mi sie oczy dopiero teraz... ten zal mnie przytłacza, tak bardzo chcialabym cofnac czas, tak bardzo chcialabym mieć szanse podziwiac Twoja dobroć przed Twoja smiercia a nie po niej... tak bardzo...
Michaelu Jacksonie PRZEPRASZAM CIE ZA TO, ZE JESTES OBECNY W MOIM ZYCIU DOPIERO TERAZ, ZE DOCENIAM CIE DOPIERO TERAZ!!!! PRZEPRASZAM...  ale wierze, nawet wiecej, ja wiem, ze Ty teraz jestes uwolniony od bolu, ze jest Ci dobrze u Pana, i patrzysz na wszystkich swoich fanów, i duma Cie rozpiera wiedząc ze tak bardzo Oni Cie kochaja... ja tez Ciebie kocham, naprawde kocham, a ta milosc to milosc niezidentyfikowana, bo nie kocham CIebie jak przyjaciela, nie kocham Ciebie jak brata, nie kocham Ciebie jak ojca, nie kocham CIebie jak mezczyzne, kocham CIebie jak uczłowieczone dobro, kocham Ciebie jak Anioła, którego nigdy nikt nie uchwycił i nie uchwyci, ja tez nie, ale Anioła, który zawsze bedzie przy Nas - zwykłych ludziach, dla ktorych jestes kims wiecej niz artystą!!!!
Michaelu Jacksonie - pokój Twojej duszy!!!
Michaelu Jacksonie - respekt i szacunek dla Ciebie!!!
Michaelu Jacksonie - nigdy Ciebie nie zapomne, i juz nigdy nie przestane kochać!!!!
NIGDY!!!!
Michael Jackson JEDYNY W SWOIM RODZAJU, PRAWDZIWY!!!
Śpij spokojnie Błękitny!!!!

Offline

 

#3 2010-10-23 22:05:24

 Michaela8

Nowy użytkownik

510385
Call me!
Skąd: blisko Warszawy
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Michael Jackson i ja

ja os zawsze wiedzialam o Mike'u nie wiedzialam ze to Krol Popu i nie wiedzialm ze on ma takie super piosenki i tak super tanczy

25 czerwca 2009r akurat jakos przyjechalam do swojej babci.Wstaje rano i dziadzio ogląda tvn24 i gadają o Michaelu Jacksonie ja nie bardzo zwracałam uwagi.Powiedziali w tv że umarł i wtedy moja ciocia i babcia przysli i sie pytaja: Michael Jackson umarl? dziadzio odpowieda ze tak.wszyscy sluchaja z zaciekawieniem.Kiedy sie skoncyzlo o Mike'u pytam sie:Czemu tak sie zlecialyscie??I ciocia odpowiada ze to jest Król Popu itd.Dziadzio poszedl gdzies to ja odrazu tv i lece po kanalach info.Mysle:Muza spoko tanczy fajnie.Spytam sie cioci czy przypadkiem nie ma nic na komputerze o nim...Ciocia mowi ze jest troche piosenek. Posluchalam:no nawet fajne.Wiedzialam ze moj brat cioteczny lubi Mike.Mieszka blisko babci wiec mowi zadzwonie moze przyjedzie i mi cos tam powie o nim.Przyjechal i poopowiadal mi o nim.W weekend pojechalam do domu i  wchodze na neta i wpisuje w google Michael Jacksoni wyskakuja strony typu pudelek, plotek itp.wchodze i czytam o bielatcwie o Jego dzieciach i o Jackosn5 i takie rozne.
na poczatku wrzesnia'09 zaczelam bardzo lubic Mike'a.Potem sie w nim zakochalam dostalam pierwsza potem druga plyte.Zakochalam sie w Princie i kcoham sie nadal i marze zeby sei z nim ozenic!Wiem ze niestety to jest niemozliwe :(ale przynajmniej chcialabym Go zobaczyc!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnajedynka.pun.pl www.pokemon-adventure.pun.pl www.mga.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.forgottenlegends.pun.pl