Forum www.king-mj.blog.onet.pl

Forum bloga www.king-mj.blog.onet.pl


#1 2009-10-11 15:06:25

nikaragua

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 33
Punktów :   

Rzekome nagranie z Michaelem

No właśnie , nie ma tego bezpośrednio na nagrraniu , myślicie ze michael by coś takiego powiedział?

Offline

 

#2 2009-10-11 15:36:27

A.Jackson

Użytkownik

1914348
Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 28
Punktów :   

Re: Rzekome nagranie z Michaelem

O Hitlerze może mówił,ale oni to tak poskręcali,po przekręcali,że wyszło że popierał Hitlera.Co do Madonny,z nią wszystko możliwe.A w rodzinę wierzę,ojciec był jaki był,a reszta nie była święta..


Blood is on the dancefloor
Blood is on the knife

...Susie Time

Offline

 

#3 2009-10-11 16:12:31

Midżej

Użytkownik

2006617
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 25
Punktów :   

Re: Rzekome nagranie z Michaelem

Nom z tym Hitlerem to rzeczywiście pokręcili. MJ mugł lubić jego cechy przywódcze i cenić w nim też jakieś inne cech, ale nie wierzę w to żeby popierał Hitlera... A z Madonną, kto wie może tak było... a rodzina jak widzimy po jego śmierci, wcale taka święta nie jest ;/

Offline

 

#4 2009-10-11 17:09:32

Madzialena

Użytkownik

1112402
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Rzekome nagranie z Michaelem

Michael uważał Hitlera za showmena i miał z tym racje, bo trzeba byc showmenem żeby taki tłum za sobą porwać,ale sam powiedział, że Hitler źle urzył swojej mocy i gdyby sie z Nim spotkał to napewno starałby sie go przekonać do zmiany postepiwania, po drugie to co powiedział o Madonnie to najprawdziwsza prawda i wcale sie nie dziwie, ze miał takie zdanie o Niej, no a co do rodzinki to sami widzimy jaką ją miał, bo to co Oni wyprawiaja po Jego śmierci to przechodzi ludzkie pojęcie,  takie jest zdanie moje na ten temat...

Offline

 

#5 2009-10-11 23:24:38

nikaragua

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 33
Punktów :   

Re: Rzekome nagranie z Michaelem

według mnie wszystko jest ankrecane i wyolbrzymiane i tyle

Offline

 

#6 2009-10-16 20:15:40

dżazirka

Użytkownik

16119902
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 26
Punktów :   

Re: Rzekome nagranie z Michaelem

Co wyprawiają ?
Dziewczyny nie wierzcie w plotkarskie strony gazety i czasopisma to wszystko jest obłuda.
To nie jest prawda dla mnie to jest bezczelne,że takie zarzuty są wystawiane w stronę jego rodziny. Michael kochał swoją matkę siostry i braci nad życie , rodzina zawsze była dla niego najważniejsza.To są totalne B Z D U R Y  i  K Ł A M S T W A! To nie są postacie fikcyjne to ludzie , jego rodzice stracili syna a rodzeństwo brata.Cierpią 1000 razy bardziej niż wy.Ciekawe jak sie czują załamani stratą bliskiej osoby czytają i słysząc takie bzdety  Dla mnie to naparwdę jest żenujące ,że prasa wjeżdża tak na jego rodzinę i ,że w ogole na temat rodziny. Troche prywatności rodzinie Jacksonów mogli by ofiarować chociaż w takiej chwili.. jeszcze bardziej żenujące jest dla mnie to że pseudo fani w to wierzą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sancygniow.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.108bu.pun.pl www.sektasniacego.pun.pl